“Rrugaçëria ka pushtuar ekranin”, Çuli shpërthen ndaj BBVip: Uroj të mos ketë vrasje kur të mbarojë…

Regjisori Hervin Çuli ka komentuar sërish për spektaklin Big Brother Vip.

“Tmerr!!! Kurre nuk e kisha imagjinuar që një ditë rrugaceria, alabakeria, malavita, do te pushtonin televizionet tona dhe do poshtëronin një popull të tërë!

Nuk e di se si ndjehen njerezit e mendjes,intelektualët,njerezit e artit dhe kultures, kur shohin degjenerimin e plotë të televizioneve tona kombëtare?!

Nuk e di se si ndjehen kur shohin te heshtur te përdhunohet kaq barbarisht cdo vlere qytetare e ndërtuar nga historia e këtij vendi?!

Te paktën, sinqerisht, shpresoj mos ketë vrasje pasi te mbarojë kjo neveri e turpshme me emrin BB! “Fali o zot se s’dinë çka bajnë”!”, shkruan Çuli.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej