Sajoi videon me Blendi Klosin duke bërë gojore, kryeredaktori i “RD” bën veprimin e papritur

Ish-kryeredaktori i “RD”, Bledi Kasmi, që tani drejton faqen “RD” online, ka fshirë postimet e një dite më parë, ku fillimisht paralajmëronte daljen e një tjetër video seksuale, ndërsa më pas postonte edhe foto.

Në videon e cila u shpërnda me shpejtësi nga njerëzit e Sali Berishës në disa portale periferike, me shpresën se ajo do të shpërndahej në të gjitha mediat, pretendohej se ishte Blendi Klosi.

Por skenari i Berishës dhe njerëzve të tij u çmontua brenda ditës, pas verifikimit të videos, e cila rezultoi se ishte material i një faqe pornografike.

Menjëherë pas zbulimit të këtij manipulimi të trashë, por edhe kriminal, Bledi Kasmi ka fshirë gjithë postimet e bërë në Facebook.

Tani këta janë mësuar dhe e kanë bërë rrugë mashtrimin dhe gënjeshtrën, por problem është se edhe drejtësia është mësuar me këta dhe nuk ndërmerr asnjë veprim.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej