Sali Berisha: Sky ECC dëshmon lidhjet e qeverisë me mafjan

“Ky parlament është i bazuar, në krim, drogë. Sky dëshmon lidhjet tuaja me mafjan dhe krimin Dëshmojnë se keni dhunuar dhe vjedhur votën e shqiptarëve dhe nuk meritoni të jeni në këtë sall. Ky parlament është turpi i historisë, voton për dyfishon rrogat e deputetëve ku lë në varfëri ekstreme qytetarët.

Sepse kur logjikën dhe ndërgjegjen ta infiltron krimi ke humbur logjikën. Si mund të dalësh këtë të lexosh një raport të tillë fund e krye me mashtrime. Parlamenti nuk shpreh interesat e shqiptarëve. Qytetarë ju ftoj t’ja shkurtojmë jetën këtij parlamenti që refuzon te denoncoj gjenocidin serb mbi shqiptarët, një parlamenti që vetëm shqiptar nuk mund të quhet”, tha Berisha.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej