Sara Hoxha zbulon gjininë e bebit, dhe nuk mund të dukej më e lumtur se kaq!

Që prej bërjes publike të shtatzanisë, në një foto me Ledionin, Sara Hoxha ka ndarë në rrjetet sociale momente gjatë kësaj periudhe, në të cilat shfaqet gjithnjë elegante.

Por këtë herë, Sara ka zgjedhur të ndajë një moment të veçantë, atë të zbulimit të gjinisë së bebit.

Sara shpoi tullumbacen nga ku shprëthyen tullumbace më të vogla ngjyrë rozë, shenjë që “Është vajzë”, dhe nga reagimi, Sara duket shumë e lumtur për këtë.

Ledioni dhe Sara janë prindër të dy djemëve, London dhe Roman, të cilët do të kenë tashmë edhe një motër të vogël!

“Një ëndërr e tërë”, shkruan Sara në postim dhe nuk mbetet gjë tjetër veçse ta urojmë çiftin!

 

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej