Selia e re e PD, zbulohet godina ku do të qëndrojë grupi i Alibeajt (FOTO)

Partia Demokratike përveçse me dy grupime tashmë është e ndarë dhe me dy seli të ndryshme.

Mësohet se pas vendimit të Gjykatës së Apelit, Enkelejd Alibeaj bashkë me grupin e deputetëve të tij, kanë marrë ambiente të reja zyrash.

Siç shihet edhe në foto, në hyrje është vendosur logoja dhe emri i Partisë Demokratike dhe selia e grupit të Alibeajt ndodhet pranë Kryesisë së Kuvendit.

KQZ ka regjistruar si PD zyrtare në zgjedhjet e 14 majit, atë të drejtuar nga kryetari i komanduar Enklejd Alibeaj, ndërsa grupimi i Berishës do të futet në zgjedhje me koalicionin “Bashkë Fitojmë”.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej