Shkarkohet kreu i Policisë Kufitare, ja kush e zëvendëson

Shkarkohet drejtori i Policisë Kufitare. Eduart Merkaj është larguar nga detyra që e mbante prej kohësh.

Vendimi është marrë nga kreu i Policisë së Shtetit, Gledis Nano. Ndërkaq është emëruar edhe zëvendësuesi i Merkajt. Saimir Boshnjaku, deri tani Drejtor i Kufirit të Tiranës, emërohet Drejtor i Departamentit për Kufirin dhe Migracionin, në vend të Eduart Merkaj.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej