Shqiptarët të “çmendur” pas Luizit, pas dronit në shtëpinë e BBV i dërgojnë një helikopter

Luiz Ejlli padiskutim që është “fenomeni” i këtij Big Brother Vip. Shqiptarët “të marrosur” pas këngëtarit i kanë nisur atij dronë për ti treguar mbështetjen e tyre.

Gjithashtu ata bënë dhe një protestë pranë ambienteve të shtëpisë, ndërkohë së fundmi në shtëpinë e “Vëllait të Madh” i kanë nisur një helikopter me një mesazh.

Menjëherë ka ndërhyrë produksioni i cili ju ka kërkuar banorëve që të futen menjëherë në shtëpi, por banorët arritën të shikojnë helikopterin ku në pamjet e publikuara dëgjohet të thonë që ishte “një helikopter shumë i bukur”.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej