SI i merr lekët për grushta Adriatik Xhek Doçi?

Të nderuar lexues, sipas informacioneve që na dha nënzorraxhiu, i kryezorraxhiut Saimir tahiri Adriatik Xhek Doci paska marrë lek nga Iliri.

Zorraxhiu pijanec që na rri pas dere dhe gënjen se i ka vdek e ëma, na njoftoi se shteti (I Saimit)(HAHAHA) paska dashtë ta ndihmojë gazetarin Adriatik Doçi vetëm pasi ai u takua me Ambasadoren Yuri Kim. Por Adriatik Xhek Doci ky shqiptar i pabesë që e shet DINJITETIN për lek e ka mbyllur punën në polici dhe ka marrë lekët.

Sa lekë ka marrë ua tregojmë vetëm nëse na tregoni me screenshot që keni sharë karakurven e  Gjergj Zefit!/SHkodraNews

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej