Si kurrë më parë, Rudina Hajdari shfaqet publikisht e veshur me bikini

Ish-deputetja Rudina Hajdari duket se e ka lënë pak pas dore politikën këto kohë. Ajo ka vendosur që këto ditë të nxehta vere t’ja dedikojë pushimeve.

Hajdari mesa duket ka zgjedhur detin dhe nuk ka nguruar që të ndajë në rrjetet sociale foto nga më të ndryshmet.

Mirëpo, ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje është njëra prej tyre, ku ish-deputetja shfaqet si rrallëherë me bikini. Hajdari duket në super formë dhe me linja trupore të tonifikuara.

Kujtojmë që ajo është nënë e një vajzë, por që duket se ky fakt nuk ka ndikuar në trupin e saj.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej