Si Mustafa Lici montonte video P*rno tek TV Rozafa

Sipas tregimit të montazhierit të SHkodaNews një histori qesharake ka ndodhur vite më parë. Po e ndajmë me lexuesit tanë në formën e shakasë duke shpresuar që Muastafa Lici mos ta marrë seriozisht.

Montazhieri rrëfen se po shkonte si zakonisht tek zyra e tij kur papritmas kameramani kishte bllokuar derën, më pas e hap pak dhe i thotë të lutem ik se ka një problem.

SI natyrë dyshuese, si të gjithë montazhierët fundja, kërkoi të dinte me ngulm çfarë po bëhej në zyrën e tij. E shtyn derën me forcë, kur papritmas sheh Mustafa Licin duke u masturbuar në një karrige ( jo të tijën fatmirësisht).

I shokuar i thotë kameramanit a jeni gjë pederasta apo çfarë po bëni këtu?

Më pas sheh me vëmendje se kameramani kishte filmuar dhe po hidhnin në kompjuter për të montuar videon e Muastafa Licit duke bërë seks me një vajzë të komunitetit rom në livade./ShkodraNews

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej