Si përfundoi Dako në të njëjtën qeli me ish-deputetin e PS? Klodiana Lala zbërthen detajin ‘kyç’: Gjatë qëndrimit në izolim, i është kërkuar…

Arrestimi i ish-kreut të bashkisë së Durrësit Vangjush Dako, është ngjarja e javës dhe jo vetëm.

Lala ka treguar edhe se si ish-kryebashkiku i Durrësit përfundoi në një qeli me Alqi Bllakon në burgun e Durrësit.Gazetarja Klodiana Lala,

“Ka qenë një kërkesë e tij. Është në të njëjtin sektor me Lefter kokën, marrëdhëniet e të cilëve para arrestimit nuk kanë qenë të mira, por i kanë ftohur gjakrat. I është kërkuar që të zgjidhte, sepse disa personazhe kur arrestohen fillimisht qëndrojnë në dhomën e izolimit për të parë nëse ka persona me të cilët kanë konflikt.
Dako ka kërkuar të jetë në një qelli me Bllakon.”

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej