Sulmi kibernetik, Rama flet si në luftë: Jemi në kundërofensivë, agresori nuk shembi mbrojtjen tonë

Sulmi kibernetik, Rama: Nëse s’do kemi surpriza të tjera, shërbimet do rikthehen shumë shpejt

Edi Rama:

Kundërofensiva e AKSHit dhe aleatëve në përballjen e agresionit kibernetik mbi Shqipërinë, po rezulton e qëndrueshme dhe e suksesshme! Agresori nuk ka arritur të shembë sistemin e mbrojtjes dhe është në tërheqje! Nëse s’do kemi surpriza të tjera, shërbimet do rikthehen shumë shpejt!

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej