Tag: PD

Browse our exclusive articles!

“Bashkimin i Bardhit dhe Berishës nuk sjell asgjë”, Topi për zënkat brenda PD-së: Më mirë pa opozitë, sesa një e tillë e përçarë

Ish-presidenti, Bamir Topi duke analizuar situatën në Partinë Demokratike, ai tha se do të ishte më mirë që vendit të ishte pa opozitë, se...

Ndryshimet statutore në PD, Salianji: Nuk i njohim, pakica s’mundet të imponojë shumicën

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji duke komentuar zhvillimet më të fundit në Partinë Demokratike dhe ndryshimet në statut të bëra nga Basha, tha...

Basha propozon Enkelejd Alibeaj si Sekretar i Përgjithshëm i PD-së! Zbardhen emrat e 4 nënkryetarëve të ri

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka mbledhur ditën e sotme Këshillin Kombëtar ku ka shkarkuar nga detyra Sekretarin e Përgjithshëm Gazment Bardhi. Ashtu siç ishte...

Basha mbledh sot Këshillin Kombëtar të PD, pritet shkarkimi i Gazment Bardhit

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha mbledh sot në orën 11.00 Këshillin Kombëtar. Në fokus të mbledhjes sikur njofton PD, do të jetë zgjedhja...

Lulzim Basha e ndan mendjen, dega e PD Kukës reagon sërish: Nuk futemi në zgjedhje

Lulzim Basha duket se nuk do të marrë pjesë në zgjedhjet e 24 shtatorit në Kukës. Sot është afati i fundit për regjistrimin në...

Popular

Edhe ti moj Ket ?

Edhe ti moj Ket /SHkodraNews

Kompania Kastrati vjedh klientët. Ja si funksionon skema

Çmimi i naftës sot tek kompania Kastrati ishte 198...

Speed Taxi e Tonin (Nin) Kokaj, vjedh shtetin. Françesko Kapo hesht

Këtë javë SHkodraNews udhëtoi disa herë drejt Tiranës dhe...

Subscribe

spot_imgspot_img