Takimi me presidentin Bajram Begaj/ Reagon Yuri Kim: Faleminderit për angazhimin ndaj partneritetit mes SHBA dhe Shqipërisë

Ambasadorja e SHBA në Shqipëri, Yuri Kim ka reaguar pas takimit me presidentin e vendit,Bajram Begaj.

Kim ka uruar sërish Begajn për postin e presidentit duke e falënderuar atë për angazhimin ndaj partneritetit mes SHBA dhe Shqipërisë.

“Urime sërish president Bajram Begaj dhe faleminderit për udhëheqjen dhe angazhimin tuaj të fortë ndaj partneritetit mes SHBA dhe Shqipërisë! Krah për krah”, shkruan Kim.

Ky është takimi i parë zyrtar i Bajram Begajt që pas marrjes së postit të presidentit më 24 Korrik.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej