Të shtëna me armë zjarri në Shkodër

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Shkodër. Paraprakisht dyshohet se është qëlluar ndaj një makine tip Audi A3.

Sipas informacioneve paraprake nuk ka persona të lënduar.

Detaje të reja priten në vijim ndërsa policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje.

Lajmi në përditësim…

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej