Temperaturat ulen në minus/ Moti merr kthesë ditën e nesërme

Temperaturat pritet që të ulen nën minus ditën e nesërme, duke kapur vlerën -4 gradë Celsius.

Sipas parashikimit nga meteorologët, vendi do të ndikohet nga kushte atmosferike të qëndrueshme ku gjatë orëve të para të mëngjesit dhe mbrëmjes, do të ketë dhe mjegullina.

Mjegulla e dendur do të jetë prezente në orët e mëngjesit ndërsa në zonat malore do të ketë dhe akull në rrugë.

Temperaturat parashikohen në zona malore -4 deri 4°C, në zona e ulëta -3 deri 14°C dhe në zona bregdetare 2 deri 13°C.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej