Tmerr brenda agjencisë turistike në Tiranë, një person vret vëllanë dhe kunatën

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me vrasjen e dyfishtë që tronditi pak minuta më parë kryeqytetin.

Një person ka vrarë me armë vëllain dhe gruan e këtij të fundit brenda agjencisë turistike.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej