Tradhtoi Partinë e Lirisë për t’iu bashkuar PS-së, Agron Çela shfaqet mes socialistëve në Kuvend

Padyshim që kalimi i Agron Çelës nga Partia e Lirisë te Partia Socialiste ishte i bujshëm, lëvizje që vjen kjo pak para zgjedhjeve lokale të 14 majit.

LSA ka publikuar fotot ku shihet se Agron Çela është ulur në ulëset e Partisë Socialiste, bashkë me kolegët e tij, mes tyre Paulin Stërkaj apo dhe Denis Deliu

Kujtojmë se pak ditë më parë Çela pati edhe një takim me kryeministrin Edi Rama.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej