Tragjike! Gjenden të varur dy efektivë policie

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në orët e fundit në Lasithi të Kretës, teksa dy efektivë policie janë gjetur të varur.

Bëhet fjalë për dy burra të së njëjtës moshë 35 vje,  të cilët u gjetën të varur,  njëri në një ullishte dhe i dyti në derën e shtëpisë së tij, sipas cretalive.gr.

Dy policët shërbenin në komisariate të ndryshme, njëri në Kretë dhe tjetri në Atikë. Ende nuk dihen arsyet e ngjarjes së rëndë ndërsa policia po heton të gjitha mundësitë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej