Tym dhe flakë, bie zjarr në katin e parë të spitalit të Fierit

Një zjarr ka rënë mëngjesin e sotëm në spitalin e Fierit.

Bëet me dije se zjarri ka rënë në katin e parë të spitalit. Nuk dihet ende se çfarë e ka shkaktuar zjarrin në këto ambinete, ndërsa pacientët dhe familjarët e tyre janë frikësuar.

Nga burimet paraprake mësohet se zjarri ka rënë në sallën e eko-grafisë. Në vendgjarja ka mbërritur policia dhe zjarrëfikësit, të cilët po punojnë për shuarjen e flakëvee.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej