U qëllua me plumb në kokë në lokal, viktima në Kavajë vëllai Edmond Gosës

U qëllua me plumb në kokë në lokal, viktima në Kavajë vëllai i Edmond Gosës.

Edmond Gosa 43 vjeç, ka qëlluar me thikë Altin Rexha, 43 vjeç, ndërsa ky i fundit ka nxjerrë armën dhe ka shtënë në drejtim të tij. Të dy humbën jetën në spital për shkak të plagëve të marra.

vijon…

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej