U rrëzua nga një vend i thepisur buzë lumit, vdes 15-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Urakë, Mat.

Një 15-vjeçar dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga një vend i thepisur dhe për pasojë ka humbur jetën.

Burime nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Stallat e gjakrosës”, buzë lumit të fshatit Urakë.

15-vjeçari G.K nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijojnë hetimet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej