Vdes aksidentalisht 35-vjeçari

Një 35-vjeçar humbi tragjikisht jetën këtë të mërkurë në Krujë, si pasojë e një aksidenti në punë. Burime zyrtare të policisë thonë se ngjarja ndodhi në një fasoneri në Thumanë.

35-vjeçari me iniciale T. L., dyshohet se u godit aksidentalisht nga një tranxhë dhe si pasojë e plagëve të marra ndërroi jetë.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej