“Vetëm vër prezervativ”/ I lejoi bashkëshortit të përdhunonte gratë ukrainase, Kievi shpall në kërkim ndërkombëtar gruan e ushtarit rus

Në fillimet e luftës bëri bujë një telefonatë e përgjuar mes një ushtari rus dhe bashkëshortes së tij, ku kjo e fundit e lejonte që të përdhunonte gratë ukrainase. Hetimi zbuloi se Roman Bykovsky, 27 vjeç, dhe gruaja e tij, Olga Bykovskaya, emri i vajzërisë së së cilës është Pinyasovaya, ishin çifti pas telefonatës tronditëse që ngriti frikën për një përdhunim masiv të grave ukrainase nga trupat ruse.

“Po, e lejoj. Vetëm vër masa mbrojtëse”, dëgjohet të thotë rusja mes të qeshurash.

Ndërkohë, Shërbimi i Sigurisë së Ukrainës ka njoftuar se Olga Bykovskaya është shpallur në kërkim ndërkombëtar.

 

 

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej