Video duke u tundur sipër varrit, reagon Megi Pojani: Kështu e kam ndërtuar komunikimin me stërgjyshen time

Në rrjet ditën e sotme ka bërë xhiro një video e moderatores Megi Pojani duke kërcyer e tundur në një varr ka revoltuar mbarë publikun.

Për këtë Megi ka patur dhe një reagim duke shprehur keqardhje për veprimin e saj duke shprehur se video është bërë para 3 vitesh. Megjithatë u shpreh ajo, kjo është mënyra se si ajo ka ndërtuar komunikimin me stërgjyshen e saj që prindërit e kanë dashur fort.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej