Video e frikshme/ I riu me 120 km/orë në rrugën e Arbërit, i ndodh aksident LIVE në Facebook! Më pas thirrjet: ‘Oj nanë bre’

Është kthyer në trend tashmë fakti që të rinjtë i japin makinës hyjnë live nëpër rrjete sociale për të marrë sa më shumë ndjekës. Edhe pse një veprim i tillë mund ti kushtojë dhe jetën.

Në një video që qarkullon online njëperson duket që udhëton me 120 km/orë në Rrugën e Kombit. Nën tingujt e muzikës së Noizy gjithçka duket se shkon mirë vetëm kur në një moment duket që ai humb kontrollin dhe makina del nga rruga.

‘Oj nanë bre’- dëgjohet të thotë gjatë gjithë kohës i riu. Më pas, dëgjohet se atij i vijnë thirrje dhe mesazhe nga persona të ndryshëm, të cilët me siguri kanë qenë duke e ndjekur live dhe kanë mësuar se ai është aksidentuar. Video u publikua nga JOQ.

 

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej