Video e skandalit të Gjicit, Çani: Fati i tij i keq, të gjithë bëjnë s*ks në zyrë dhe mirë bëjnë…

Videoskandali me protagonist kryebashkiakun e shkarkuar të Kukësit, Safet Gjici, ka qenë tema më e komentuar e ditës së premte në çdo studio televizive dhe rrjetet sociale.

Pas publikimit të videos ku Safet Gjici dhe një 40-vjeçare e identifikuar si Alma.K në zyrën e kryetarit të Bashkisë së Kukësit, bëri që qeveria ta shkakonte menjëherë të zgjedhurin e qytetarëve kuksianë në 14 maj.

Ndërkohë lidhur me rastin gazetari Arian Çani duke folur në emisionin e tij “Zonë e Lirë”, teksa ka komentuar video-skandalin e kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjicit, i cili kryente marrëdhënie seksuale me një vajzë në zyrën e tij, tha se Gjici nuk është i vetmi person që ka kryer një akt të tillë në zyrë, duke pretenduar se edhe të tjerë zyrtarë kanë vepruar në të njejtën mënyrë.

Ai deklaroi se kryebashkiakun socialist e penalizoi fati i keq i tij.

“Fati i keq i Safetit se të gjithë nëpër zyra e bëjnë. Dhe shumë mirë bëjnë, më mirë në zyrë sesa në hotele, le nam”, theksoi gazetari.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej