VIDEO/ Pamje të rënda nga aksidenti në Kukës, momenti kur makina përfundon në greminën e liqenit

JOQ ALBANIA ka siguruar pamjet ekskluzive të aksidentit tragjik në Kukës, ku një automjet përfundoi në liqen, pasi shoferi humbi kontrollin. Nga aksidenti mbeti i vdekur 55-vjeçari, Sul Demnushi dhe fatmirësisht shpëtoi djali i tij.

Siç shihet nga pamjet e mëposhtme, makina ka dalë nga rruga dhe më pas ka rënë në liqen. Nuk dihet ende shkaku se pse drejtuesi i mjetit nuk ka frenuar për të shmangur aksidentin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej