Virgjëria në ankand, Arba Gramo: Ai që e blen tregon se ka shumë lekë

Gjinekologu Rustem Celami tha se virgjëria është futur dhe në ankand.

I ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, ai tha se para disa kohësh një vajzë e re hodhi virgjërinë në ankand dhe ajo u shit për disa miliona dollarë.

“Virgjëria është futur në ankand. Para disa kohësh një vajzë e re e hodhi virgjërinë në ankand e cila u shit për disa miliona dollarë.

Ndërkohë Arba Gramo shtoi se virgjëria del në ankand pasi është bërë e rrallë dhe ai që e blen tregon se ka lekë.

“Kjo bëhet pasi është bërë e rrallë. Ai që e blen tregon që ka lekë”- theksoi ajo.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej