Vrasja në Shkodër, 51-vjeçari qëllohet me armë zjarri brenda shtëpisë së tij! U kthye para 1 muaji nga Anglia

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në qytetin e Shkodrës dhe për pasojë një person ka humbur jetën.

Të shtënat janë regjistruar në lagjen ‘Skëndërbej’ në Shkodër, pranë varrezave katolike.  mbetur i vrarë Petrit Vuksani. 51-vjeçari eshte qëlluar me armë zjarri brenda shtëpisë së tij. Paraprakisht mësohet se u kthye para 1 muaji nga Anglia

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

lajm ne perditesim…

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej