‘Vrava nënën tuaj e vëllanë tim’, zbulohet telefonata e autorit të vrasjes në Gramsh

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur mesditën e kësaj të premteje në fshatin Tërvol të Gramshit, ku 75-vjeçari Xhevat Sinani vrau me armë gjahu bashkëshorten e tij Z.S dhe vëllanë Shaqir Sinani.

Autori i krimit, pas ngjarje ska telefonuar fëmijët, ku u ka thënë se ka vrarë mamanë e tyrë dhe vëllanë e tij.

Policia ka bërë të mundur arrestimin e 75-vjeçarit, Xhevit Sinani, i cili vrau me armë gjahu bashkëshorten dhe vëllanë e tij.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej