Z. Altin Dumani, Ju lutem hetoni gjobëvënësin Gjergj Zefi (Sajmir Tahiri). Ka shantazhuar Keti Bazhdarin

Të nderuar lexues, siç ju kemi vënë në dijeni portali “pro amerikan” Pamfleti është një grup i strukturuar kriminal. Lidhjet janë kaq të thella e kaq të vështira për t’u vërtetuar e faktuar sa nuk është se kemi besim se mund të bëjë ndonjë gjë shteti shqiptar.

Pas portalit Pamfleti fshihen bandat më të përgjakshme të Shqipërisë, duke filluar nga Ervis Martinaj e duke përfunduar tek zorraxhinjtë Safet Bajri, Ilir Bajri, Enver Bajri, Behar Bajri.

Këta mafioze që organizojnë vrasje me pagesë, kanë arritur të nënshtrojnë komplet SHkodrën dhe një pjesë të madhe të Shqipërisë.

Duke u nisur nga eksperienca e mëparshme nuk kemi ndonjë besim tek Institucionet e Shtetit Shqiptar për këtë arsye kemi kërkuar ndihmën e Ambasadës Amerikane.

ShkodraNews nuk i trembet këtyre zagarëve të cilët sapo i publikuam numrat dhe mesazhet i fshinë menjëherë kërcënimet, por ndërkohë pas krahëve (në bashkëpunim me policinë e Shkodrës (MENDOJMË NE, SE NUK KEMI NDONJË PROVË) )u përpoqen të organizojnë atentat mafioz.

Gjithashtu ju bëjmë më dije se: POrtali mafioz Pamfleti ka kërcënuar dhe shantazhuar biznesmenen Keti Bazhdari. Duke përdorur forma kriminale që i takon Z. Altin Dumani t’i verifikojë ky grup i strukturuar kriminal i merr çdo muaj miliona lekë biznesmenes Keti Bazhdari. Pagesën e kanë detyruar ta bëjnë Kesh, përmes Çiljeta Ndrekës.

Kjo është për miken tonë të vogël me emrin e bukur Keti, dhe për miken tjetër me mbiemrin e bukur. Të përqafoj.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej