Zbulohet një “shtëpi bari”, shoqërohen disa persona

Në Shijak është zbuluar një “shtëpi bari”. Mësohet se është sekuestruar lënda narkotike si edhe janë shoqëruar disa persona.

Pritet që pas pak Policia e Durrësit të dalë në konferencë për shtyp dhe të japë më shumë detaje.

Njoftimi:

Në orën 10:10 në fb Policia e Shtetit do të transmetohet live, nga Durrësi, konferenca për shtyp e Drejtorit të Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës, në lidhje me një megaoperacion, të koduar “Krahët e krimit”.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej