Zgjedhjet e 14 majit/ Celibashi zbulon “mashtrimin” me listat e kandidatëve për Këshillat Bashkiakë

Kreu i KQZ-së, Ilirjan Celibashi, ka treguar “mashtrimin” që po ndodh në listat e kandidatëve për Këshillat Bashkiakë.

Celibashi është shprehur se ka pasur kandidatë të cilët kanë qenë në tri lista të partive të ndryshme politke.

Ndër të tjera ai theksoi se ka dhe se disa kandidatë të tjerë që nuk e dinin fare që kishin kandiduar.“Kemi pasur kandidatë për këshilla që ishin në tri lista të partive të ndryshme. Ka dhe të tjerë që as e dinin se kishin kandiduar. Listat janë formale kur vjen puna te emrat në fund të saj”– u shpreh Celibashi.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej