Zhduket 35-vjeçari në Tiranë

Një 36 vjeçare këtë të martë ka denoncuar në polici humbjen e kontakteve me bashkëshortin e saj. Sipas policisë 35 vjeçari prej ditës së djeshme ka humbur kontaktet me familjarët. Ndërkohë uniformat blu po vijojnë punën për gjetjen e tij.

‘Më datë 18.04.2022, shtetasja E. A., 36 vjeçe, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, bashkëshorti i saj, shtetasi 35 vjeç. Punohet për gjetjen e tij”, thuhet në njoftimin e policisë.

 

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej