Zjarr i madh në zonën e Tales në Lezhë, rrezikohen banesat në bregdet

Një zjarr i madh ka përfshirë ditën e sotme zonën e kënetës në Tale, Lezhë.

Flakët janë përhapur me shpejtësi për shkak të erës, duke vënë në rrezik dhe bizneset përgjatë bregdetit.

Në vendngjarje kanë mbërritur dy automjete të forcave zjarrfikëse të cilat po punojnë për shuarjen e zjarrit.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej